« Marathon95

38. Maraton Treh Src - Radenci

U subotu je održan 38. Maraton Treh Src u Radencima. Po dosta ugodnom proljetnom vremenu imali smo predstavnike u disciplinama maraton, polumaraton i 10 km.

Fotografija vijesti
U kraljevskoj disciplini najbolje vrijeme je ostvario Antun Belošević istrčavši utrku maratona za 03:32:52 čime je bio 44. od 198 trkača ukupno i 1. u kategoriji. Nedugo nakon njega, u vremenu 03:40:20, u cilj je utrčao Petar Fajfarić te je ostvario 55. mjesto ukupno i također pobijedio u svojoj kategoriji. ČESTITAMO!

Na utrci polumaratona od naših članova nastupio je Mario Eršeg te s vremenom 1:56:20 ostvario 462. mjesto od 757 trkača ukupno i bio 66. u kategoriji.

Na utrci 10 km, od naših članova prvi je u cilj ušao Marko Poljanić koji je s vremenom 00:46:43 zauzeo 94. od 755 trkača, zatim Nikolina Buden koja je postigla vrijeme 01:04:06 te zauzela 370. mjesto od 590 trkačica, te Krunoslav Borovec koji stazu prošao za 01:09:51

Rezultati utrke mogu se pogledati na sljedećem linku: REZULTATI - 38. MARATON TREH SRC