10. Dravski ultracross – rezultati

Uskršnji ponedjeljak još jednom u znku Dravskog ultracrossa.

Održan je jubilarni 10. Dravski ultracross. Ukupno 18 žena i 70 muškaraca trčalo je ovu popularnu utrku na ugodnih 12 stupnjeva.

Od 88 sudionika, stazu dugu 16 km, ponovno je najbrže istrčao Neven Jurković (TK Ivančica Ivanec) u vremenu 1:01:45 što je samo 25 sekundi sporije nego prošle godine. Drugo mjesto je zauzeo Josip Mijaković (TK Maraton beciklin) s vremenom 1:03:28 , a treći je u cilj ušao Ivica Plantak 1:03:38 (TK Ivančica Ivanec) koji bi vjerojatno pobijedio da nije tražio jaja uz stazu (op. a. u cilj došao s 4 jaja).

Kod žena, najbrža je bila Simona Jambrošić (AK Varaždin) s vremenom 1:05:30, druga je bila Jasmina Ilijaš (TK Marathon 95) s vremenom 1:06:08, a treća Martina Horvat (ATSP) s vremenom 1:10:48.

Prvo jaje u muškoj i ženskoj konkurenciji, u cilj su donijeli Neven Jurković i Simona Jambrošić i osvojili besplatnu startninu za Varaždinski polumaraton 2022.

Čestitamo svim sudionicima na istrčanom Dravskom ultracrossu.