JASMINA ILIJAŠ POBIJEDILA NA 6. POLUMARATONU ZRINSKI U ČAKOVCU

Nakon dva tjedna stanke i lošeg vremena nastavljaju se trkačke anegdote članova TK Marathon 95.

Bilo nas je opet svugdje, ali krenimo kronološkim redom.

U petak popodne  u  organizaciji SRD 315 sjeverozapad održala se utrka 24 sata Ivančice , gdje je naša članica Iris Jambrešić sa 12 uspona osvojila odlično 4. mjesto u konkurenciji žena i 12. mjesto u ukupnom poretku od 176 takmičara, na istoj utrci sudjelovali su još Ivica i Alenka Bađun koji su sa 7 uspona bili 54.i 55. kao i David Igrec koji je sa istim brojem uspona ali sa manjom kilometražom bio 77. u ukupnom poretku.

Za glavnu vijest ovog vikenda opet se pobrinula Jasmina Ilijaš koja je odnijela pobjedu u ženskoj konkurenciji na 6. polumaratonu Zrinski u Čakovcu s vremenom od 1:24:09 dok je u ukupnom poretku bila 14. od 293 takmičara koji su uspješno završili utku.

Za odlične rezultate pobrinuli su se i ostali naši članovi,  42. mjesto ukupno i 3. mjesto u kategoriji M55 osvojio je Mario Pongračić, 61. bio je Franjo Korošic, 69. Vedran Veršić, 153. Perica Kaniški , 184. i 2. u kategoriji M70 neuništivi Jakov Klapež, 205. Zvonko Petak  i 232. Darko Težački.

I na kraćoj stazi od 5 kilometara na istom događaju naši članovi su ostvarili odlične rezultate , najbolji je bio Ivan Jakopović koji je zauzeo 21. mjesto u ukupnom poretku od 399 trkača, na 70.mjesto plasirala se Klara Brkušanin (22:24)kojoj je ovo bila prva utrka na 5 kilometra, 170. mjesto i 3. mjesto u kategoriji Ž50 osvojila je Lidija Lončarić, 177. bio je Branko Muha i 219. Mladen Stecević.

Više informacija o rezultatima iz Čakovca možete naći na www. utrka.com

Za kraj uspješnog vikenda pobrinula se Danijela Kaniški koja je nastupila na 36. Beogradskom maratonu, Danijela je u kategoriji maratona od 133. žena koje su uspješno završile utrku osvojila 33. mjesto s osobnim rekordom od 4:05:47. treba još napomenuti da je ukupno na svim utrkama maratona i polumaratona u Beogradu sudjelovalo 10 500 natjecatelja.

 

Za sada toliko

Vaš TK Marathon 95