19. Ormoški nočni ulični tek, Putevima rimskih legionara

1. Ormoški nočni ulični tek

Organizatori iz AK Ormoža potrudili su se po 19 puta održati Ormoški nočni ulični tek. Žene su trčale dionicu od 4000 metara, a muškarci 4800 metara. Naše cure su osvojile 2 i četvrto mjesto. Jasmina Ilijaš stazu prolazi za 14:18.9, a Iris Jambrešić 16:35.6. Na stazi od 4800 metara naš najbrži član je bio Goran Pongračić rezultatom 18:26.6, Saša Moslavac prolazi stazu za 19:44.6, a Matija Turk za 29:38.6.

Putevima rimskih legionara – 1. trail Aquae Iasae MMXXII

U nedjelju održana prva utrka ,,Putevima rimskih legionara”. Organizatori iz AK Varaždina trkačima su imali na odabir  3 staze. Centurion od 4 km, kohorta 8,7 km i legija dužine 19.6km. Tk Marathon 95 je imao predstavnike na sve 3 staze. Na stazu centurion  se odlučio Davor Konjević  te istu prošao za 22:40. Najviše naših predstavnika je bilo na stazi kohorta. Martin Dubovečak prolazi ciljem za 48:56 i to mu je bilo dovoljno za drugo mjesto u kategoriji M50. Dražen Vrček  je prošao stazu za 1:06:25, a Tomislav Fotak za 1:15:52. Na stazi Legija imali smo  jednu, ali vrijednu predstavnicu Jasenka Martinez.  Ona je stazu savladala za 2:28:30 i osvojila je prvo mjesto u kategoriji Ž60.