KADA: 28.07.2020. u 19:00 GDJE: most pored dravskih bazena STARTNINA: besplatno

KADA: 04.08.2020. u 19:00 GDJE: most pored dravskih bazena STARTNINA: besplatno

KADA: 11.08.2020. od 20:00 GDJE: stadion Sloboda Varaždin STARTNINA: besplatno

Saznaj više
Ukupni poredak – sezona 2019

Rezultati po kolima

3. kolo ULTRA lige – Utrka na 5.000 m

Završilo je i posljednje 3. kolo ULTRA lige i utrka na 5.000 metara na stadionu Sloboda, Varaždin. Nešto povoljnija temperatura i trčanje pod reflektorima imali su odličan učinak te su mnogi sudionici popravili svoje osobne rekorde. Sudjelovalo je 81 natjecatelja koji su trčali u čak 5 jakosnih skupina od čega su u jednoj skupini trčale

LEARN MORE
Raspored za utrku na 5.000 m

ŠTO: Utrka na 5.000 m – 3. kolo ULTRA lige Drava 2020. GDJE: stadion Sloboda Varaždin KADA: utorak 11.08.2020. od 20:00 do 22:30 sati Jedna od najpopularnijih utrka Ultra lige zasigurno je utrka na 5.000 metara na stadionu Sloboda u kojoj se uvijek očekuju odlični dvoboji i obilje osobnih rekorda. Trči se u nekoliko jakosnih

LEARN MORE
2. kolo ULTRA lige – Kronometar 1 na 1

Završilo je 2. kolo ULTRA lige i utrka “Kronometar 1 na 1 (s dva starta)” Po kišnom vremenu, utrka je privukla 37 trkača i trkačica koji su, osim protiv samoga sebe, imali priliku okušati se u duelu protiv opakog konkurenta. Za razliku od prošle godine kada su suci određivali parove, ove godine parove je odredila

LEARN MORE
1. kolo ULTRA lige 2020. – REZULTATI

Završilo je 1. kolo ULTRA lige Drava i utrka po nazivu “Yaredova potjera”. Utrka je privukla 54 sudionika koji su pokušali pobjeći Yaredu Admasu Miratu, još uvijek aktualnom rekorderu Varaždinskog polumaratona (1:04:54) i Cross lige Drava (16:18). Cilj utrke nije bio najbrže doći do cilja nego pretrčati što veću udaljenost. Start svih sudionika je bio