6. kolo Zimske brdske lige Ivančica

Pretposljednje kolo Zimske brdske lige Ivančica u znaku magle…

Na pretposljednjem kolu sudjelovalo je 86 trkača, koji su ponovno trčali popularnu stazu od Prigorca kod Ivanca do planinarskog doma na vrhu Ivančice. Suho vrijeme uz dosta magle i idealnih 0 °C na startu, donijelo nam je mnogo odličnih rezultata i osobnih rekorda, a 13 osoba istrčalo je stazu za manje od jednog sata.

Od ukupno 69 muškaraca, najbrži je bio Luka Špehar (SD Lastavica) s vremenom 50:42. Drugi je utrku završio Krešimir Balaško (AK Svetice – Zagreb) s vremenom 51:13, a treće mjesto je zauzeo Andrej Gužvinec (TK Marathon 95) s vremenom 51:25.

Od ukupno 17 žena, najbrža je bila Mirjana Kolac Sever (AK Sljeme) koja je u svojem prvom nastupu postigla odlično vrijeme 01:04:05. Drugo mjesto je zauzela Irena Kos Kukec (individualka) s vremenom 1:07:01, a treće mjesto je pripalo Maji Matačić (TK Marathon 95) koja je u cilj utrčala s vremenom 1:07:52.