Jesenski plodovi TK Marathona 95

6. Šibenskih deset & Draženova četvorka

U subotu 23.10. održana je 6.utrka Šibenskih deset & Draženova četvorka koje je ujedno bila i utrka za Prvenstvo Hrvatske u cestovnom trčanju. Na najdužoj dionici od 10km u seniorskoj disciplini nastupili su i naši članovi te ostvarili slijedeće odlične rezultate:

• Jasenka Martinez  – 0:50:53

Ekipno smo zauzeli 11. mjesto u muškoj konkurenciji s rezultatom 01:58:12  (Marko Poljanić, Andrej Gužvinec, Mladen Fijok) i peto mjesto u ženskoj konkurenciji s rezultatom 02:18:58  (Jasmina Ilijaš, Iris Jambrešić, Jasenka Martinez).

Na utrci Draženova četvorka (4km) nastupili su Andrej Gužvinec i Nikolina Buden. Andrej je osvojio treće mjesto s rezultatom 0:15:56, dok je Nikolina utrku završila s rezultatom 0:22:46.

Sveukupne rezultate potražite na linku.

GREEN Run

U nedjelju 24.10 na Jarunu je održana utrka Green Run 2021. Utrka je okupila 129 natjecatelja te je organizator GREEN Run za svaki pretrčani kilometar donirao 1 kunu Boranki za pošumljavanje opožarenih područja u Dalmaciji. Iznos donacije ovisi o tome koliko kilometara je pretrčano. Ukupnom broju pretrčanih kilometara s Green Run utrke pribrojit će se i kilometri istrčani u Green Run virtualnoj utrci koja se trči u cijeloj Hrvatskoj od 14. do 24.10.2021. Među 129 natjecatelja na stazi dugoj 6300m nastupio je i naš Branimir Kišak te ostvario rezultat 25:09 te utrku završio kao 18.  Sve rezultate potražite na poveznici

25. Ljubljanski (polu) maraton

U nedjelju 24.10 se održao već tradicionalni 25. Ljubljanski maraton. Od naših članova nastupio je Miroslav Zebec te s rezultatom 1:49:21 ostvario osobni rekord. Bravo Miroslav!

Ukupne rezultate potražite na poveznici

10. Martinski polumaraton

U nedjelju je održan jubilarni 10. Martinski polumaraton koji je okupio 95 natjecatelja u utrci na 21.1 kilometar. Naša Jasenka Martinez je utrku završila s rezultatom 1.48:06 kao peta u ženskoj konkurenciji te kao prva u kategoriji Ž55. Čestitamo Jasenki kao i svima koji su se natjecali!

Ocean Lava Olimpijski triatlon – Vrsar

Ovog vikenda se održao Ocean Lava triatlon. Natjecatelji su mogli birati između dvije discipline polu i olimpijski triatlon. Među olimpijskim triatloncima našao se i naš Ivica Bađun koji je ovaj pothvat (1,5km plivanja, 40km bicikla i 10km trčanje) odradio za 2:59:35.