Spartan race Kranjska Gora 2022

Iznimno zahtjevna utrka, održana je prošlu subotu  u Planici, centru svjetskih prvenstava.TK Marathon 95 je imao 2 predstavnika Emerika Večerića i Benjamina Radetića. Benjamin i Emerik osim što su naši članovi, oni su i članovi SBK Omega gdje su marljivo trenirali za ovu vrstu utrke. Naši članovi su kazali da je bio je poseban doživljaj sudjelovati i boriti se za odličja sa trkačima iz cijelog svijeta. Koncept utrke je izvrsno uklopljen u prirodno okruženje i stvorena je arena u kojoj natjecatelji daju svoj maksimum kako bi što brže svladali prepreke i u duhu Spartanaca postigli što bolji rezultat. Emerik i Benjamin su nastupili na 10km s 25 različitih prepreka, Emerik je ostvario 5. mjesto u skupini te 13. mjesto u ukupnom poretku. Benjamin Radetić koji je bio malo  brži brzi, spretniji i snažniji te  je zauzeo u ukupnom poretku 6. mjesto. Čestitamo svima i podržavamo  i dalje svoje članove u različitim trkačkim diciplinama.