Vikend izvještaj utrka

1. Vukovarski polumaraton

U subotu je održani 4 . Vukovarski polumaraton. Uz polumaraton bila je i utrka na 5km. Ulicama Vukovara je trčalo nešto više od 500 trkača i trkačica, a TK Marathon 95 je imao jednog, ali vrijednog predstavnika. Davora Konjevića koji je istrčao svoj PB na polumaratonu koji mu sada iznosi 1:42:10.

1. Brdski maraton Ivanec- Novi Marof

U subotu je održani 3 . Brdski marathon Ivanec – Novi Marof u  organizaciji AK Varaždina.  Organizatori su natjecateljima ponudili 3 dužine staze, 5km, 14 km, 42km. Naši članovi su nastupili na 14 km i 42 km.  Stazu Čevo – Novi Marof dužine 14 km naš Martin Dubovečak prošao kao  6. ukupno i 1 u svojoj kategoriji M50. Spomenimo i da se Andrija Barbir odlučio za brdski maraton i završio ga za 5:56:09.

Martin Dubovečak 1:23:53

Tomislav Fotak 2:16:23

Drago Lusavec 2:31:27

Utrka 3 Mosta

U ponedjeljak  je održana utrka 3 mosta dužine 7,7km u kojoj smo imali 2 predstavnice i obje su završile na postolju. Kaniški Danijela u kategoriji Ž30 zauzima druga mjesto s vremenom 39:02, a Lidija Lončarić zauzima isto drugo mjesto u kategoriji s vremenom 40:51. Spomenimo da  Lidija zauzima trenutno 1. mjesto ukupno kod žena  u SZH kupu.