Škraping 2023.,Crazy Hill Trail

Kako se zima bliži kraju tako se polako zahuktava i trkačka sezona, da je tome tako pokazao je i ovaj vikend kada su naši članovi nastupili na utrkama diljem Hrvatske.
Tako je naša neumorna i sve bolja Jasenka Martinez poslije odlično istrčanog polumaratona u Splitu nastupila u subotu 04.03. na škrapingu u Tkonu na otoku Pašmanu i u utrci na 25 km. osvojila odlično 14. mjesto u konkurenciji 143 trkača i trkačica što joj je bilo dovoljno za 3. mjesto kod žena ukupno. Bravo Jasenka i veselimo se tvojim sljedećim trkačkim podvizima.
Bilo nas je i u Ludbregu na Crazy hill traiu gdje smo imali predstavnike u dvije discipline.
U najdužoj Red kategoriji na 34 km. nastupili su Nino Banovec 34.mj i Andrija Barbir koji je utrku završio kao 69. od muškaraca
U Blue kategoriji na 16 km imali smo četvoricu predstavnika: najbolji je bio David Igrec koji je osvojio odlično 8. mjesto, dok su u cilj još ušli 29. Martin Horvat, 127. Mladen Stecević i kao 147. Tomislav Fotak.
To je to za ovaj vikend.
Idemo dalje i već sljedeći vikend čeka nas ekipno prvenstvo Hrvatske u crossu u Medulinu.