Od cenera do maratona, naši na postoljima: Anja i Iris, Jadranka, Neven

U subotu je održan GRAWE Noćni maraton 2024 u sklopu kojeg je održano čak pet utrka. Četvrt maraton trčala je Violeta Svetec i završila utrku kao 11. žena rezultatom 56:46.

Polumaraton su istrčali: Marko Zorko rezultatom – 1:41:03 (15. mj) i Perica Kaniški – 1:57:21 (4. mj od žena).

Tričetvrt maratona tj. 31.5 km istrčali su Branimir Kišak -2 :28:23 (5. mj) i Danijela Kaniški – 3:16:23 (14. mj. od žena).

Neven Jurković trčao je maraton i završio ga je na drugom mjestu izvanrednim rezultatom 3:00:36.Bravo Neven!

Na 18. utrci grada Mursko Središće nastupile su naše sestre Jambrešić te zauzele pobjednička mjesta, prva je bila Anja – utrku od 10 km završila odličnim rezultatom 43:56, dok je Iris stigla odmah nakon nje – 44:26! Bravo cure, izvanredni rezultati!

U Turopolju je održana 1. Turopoljska Trail utrka Ključić Brdo 2024 na kojoj je nastupila Jasenka Martinez koja je trčala najdužu utrku – Banderijalac 24 km sa 724 m uspona, te je istu završila rezultatom 2:51:28, 6. mj od žena i prvo mjesto u starosnoj kategoriji Ž65+.

U Kotoribi pak se danas održala 10. Kotoripska petnaestica na kojoj smo imali predstavnike na kraćoj utrci od 3 km – Mladen Florjan – 19:42 (49. mj od trkača) i Lidija Vorih – 24:57 (31. mj od trkačica). Na dužoj stazi od 15.3 km imali smo pobjednicu – Jadranka Maček ušla je u cilj kao prva žena rezultatom 1:13:49! Bravo Jadranka!

Vjekoslav Vorih ušao je u cilj kao 6. trkač rezultatom 1:08:13 i osvojio prvo mjesto u svojoj starosnoj kategoriji. Miroslav Florjan utrku je završio za 1:19:51 (14. mj), dok je Božidar Željezić istrčao 15.3 km za 1:27:22 (21. trkač i 1. mjesto u svojoj starosnoj kategoriji).

Čestitamo svima na istrčanim utrkama, ljeto i dalje ne jenjava i svaka završena utrka po ovim teškim uvjetima zaslužuje pohvalu! 🙂