Ovog vikenda su se trčali trailovi i cener u Velikom Bukovcu

Jučer je održan 10. Ogulin Trail – Memorijal Marjana Špehar na kojem su nastupili Mario Šoštarić i Jasenka Martinez. Mario je najdužu stazu od 40 km i 1845 m visinske razlike savladao za 5:13:40 te u cilj ušao kao 7. trkač, dok je Jasenka trčala utrku od 20 km i 950 m uspona i završila je za 3:00:44 kao šesta trkačica u poretku i prva u svojoj starosnoj kategoriji.

Na Naturel Zrmanja Trail 2024 na stazi od 26 km i 900 m uspona nastupio je Tomislav Fotak i u cilj ušao kao četvrto plasirani trkač rezultatom 4:12:22. Stazu od 13 km i 300 m uspona istrčao je Benjamin Radetić i u cilj ušao kao šesti rezultatom 1:31:52, dok je Dražen Vrček utrku završio za 2:04:08 na 32. mjestu.

Danas je u Velikom Bukovcu održana 3. utrka “CENER TRI RIJEKE”. Miroslav Florjan trčao je glavnu utrku od 10 km i završio je na 27. mjestu rezultatom 50:59, dok je Mladen Stecević istrčao za 1:05:33 (61. mj.). Nina Jagec je u cilj ušla kao četvrta žena rezultatom 50:02.

Kraću utrku na 3 km završio je Mladen Florjan rezultatom 20:00 (77. mj.).