Vikend osobnih rekorda, pobjeda i postolja

Danas je Ljubljanski maraton doživio svoje 28. izdanje i među brojnim trkačima iz naše zemlje našli su se i neki naši članovi.

Ivan Golub je trčao polumaraton i rezultatom 1:19:41 postavio svoj novi osobni rekord za 4 sekunde. Bravo Ivane! 🙂

Anica Sitar također je istrčala polumaraton i to odličan rezultat – 1:41:22.

Maraton je završilo četvero naših članova. Iako nije novak u trčanju, Branimir Kišak danas je trčao svoj prvi službeni maraton i istrčao ga izvanrednim rezultatom od 3:02:40. Svaka čast, Brane!

Marko Zorko maraton završava za 3:24:55 i popravlja svoj osobni rekord također za 4 sekunde, Perica Kaniški za 3:47:06 dok je Danijela Kaniški u cilj maratona ušla za 4:28:09.

(Navedeni rezultati su u tzv. neto ili chip vremenu).

U Zaboku pak se trčala utrka Zabok Industrial Race 2024 na kojoj je Jasmina Ilijaš ponovo istrčala fenomenalnu utrku i pobijedila na 10 km rezultatom 37:16, čime je i postavila novi rekord staze za žene i to za čak minutu i 38 sekundi. Bravo Jasmina! 🙂

Neven Jurković utrku je završio kao 6. trkač rezultatom 37:21 i osvojio prvo mjesto u svojoj starosnoj kategoriji, dok je Violeta Svetec utrku na 10 km završila za 49:57 i time bila 5. žena u cilju i prva u svojoj kategoriji.

Ivona Kaniški trčala je utrku na 5 km i završila je s 24:30 kao 16. žena.

Čestitamo svima na istrčanim utrkama, oborenim osobnim rekordima i postoljima! Ponosni smo na vas! 🙂