Utrčali smo u ljeto…

Na 5. čakovečkom noćnom ceneru CK10 koji se održao u petak, na prvi dan ljeta, simbolično startajući u 21:06 trenutkom početka ljeta, sudjelovao je rekordni broj trkačica i trkača, i to čak 510 finishera na utrci od 5 km i 355 na utrci od 10 kilometara.

Na 5 km imali smo dva predstavnika s odličnim rezultatima: Vladimir Slunjski u cilj je ušao šesti rezultatom 18:39 čime je osvojio prvo mjesto u kategoriji M40, dok je Nikola Habrlin u cilj ušao kao 13. u ukupnom poretku i 12. trkač rezultatom 19:18. Utrku na 5 km završilo je 235 trkača/muškaraca.

Iris Jambrešić trčala je također 5 km – 20:25 i tim rezultatom osvojila izvanredno 3. mjesto od žena i 3. mjesto u svojoj starosnoj kategoriji.

Renata Korišic – 59:15, 61. mj od žena

Bravo za sve koji su ispeglali vrući čakovečki asfalt, nije bilo lako trčati na samom vrhuncu toplinskog vala koji nas je u petak zadesio.

Irena Horvatek trčala je noćni cener u Poljskoj, Gdyniji i istrčala ga za 52:34.

U subotu je održan Vučko trail u BiH na kojem smo na stazi RED 60 km imali jednog predstavnika – Maria Šoštarića koji je zahtjevnu stazu s 3700 m visinske razlike istrčao za 12:55:52. Bravo Mario! 🙂

Po brdu, ali našem lokalnom, trčalo se također u subotu na 30. brdskoj utrci Ivančica na kojoj je najbolji od naših članova bio Neven Jurković koji je u cilj stigao 4. rezultatom 1:09:23 osvojivši prvo mjesto u kategoriji M50. Šesti je u cilj ušao Andrej Gužvinec rezultatom 1:14:12 koji je u svojoj starosnoj kategoriji M30 osvojio 2. mjesto. Nakon njega kao 11. dolazi Vjekoslav Vorih – 1:20:36, 2. mjesto u M50. Tomislav Fotak bio je 35. u cilju – 1:32:09, Božidar Željezić – 1:39:50 – 46. u cilju i 1. mjesto u svojoj kategoriji M70+. Zvonko Petak u cilj ulazi kao 66. rezultatom 1:51:09 – 3. mj M60 i šećer na kraju – Danijela Kaniški ulazi u cilj rezultatom 1:52:52 kao 15. žena.